CAP.POL.330nF 63VDC 5MM 5% MKT BOX TB - R82DC3330DQ60J
- Marka: KEMET
- Ürün Kodu: R82DC3330DQ60J
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 330 nF |
| Voltaj (DC) | 63 VDC |
| Voltaj (AC) | 40 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 7.5 mm |
| Kalınlık | 3.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | R82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyester |
Etiketler: CAP.POL.330nF 63VDC 5MM 5% MKT BOX TB - R82DC3330DQ60J, R82DC3330DQ60J, Kapasitörler