CAP.M/L 4.7nF 100V 2.5MM 10% BULK KEMET - C315C472K1R5CA
Ürün Detayları
KategoriMultilayer Kapasitörler
Üretici FirmaKEMET
Paket TipiBULK
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgesiz
Montaj TipiTHT
Kılıf / KasaRadial
Kapasitans4.7 nF
Voltaj Değeri100 VDC
Tolerans±10 %
Pin Aralığı2.54 mm
Dielektrik MalzemeX7R
ÇapN/A
Uzunluk3.81 mm
Genişlik5.33 mm
Yükseklik2.54 mm
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +125 °C
Etiketler: CAP.M/L 4.7nF 100V 2.5MM 10% BULK KEMET - C315C472K1R5CA, C315C472K1R5CA, Kapasitörler