CAP TANT 3.3UF 50V 20% D CASE (2917) - T491D335M050AT
Ürün Detayları
KategoriTantal Kapasitörler
Üretici FirmaKEMET
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerT491
Montaj TipiSMT
Kılıf / Kasa KoduD Case
Kılıf / Kasa2917 (7343 Metric)
Kapasitans3.3 uF
Voltaj Değeri50 VDC
Tolerans±20 %
ESR @ Frekansı1.6 Ohms
Kullanım Ömrü @ SıcaklıkN/A
UygulamalarGeneral Purpose
Pin AralığıNone
ÇapN/A
Uzunluk7.3 mm
Genişlik4.3 mm
Yükseklik3.1 mm
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +125 °C
Etiketler: CAP TANT 3.3UF 50V 20% D CASE (2917) - T491D335M050AT, T491D335M050AT, Kapasitörler