IC-33063 INVERTING SWITCHING REGULATORS DIP8 ONS - MC33063AP1G
- Marka: ONS
- Ürün Kodu: MC33063AP1G
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺38.06
- Vergisiz Fiyat: ₺31.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up, Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 1.25 to 40 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | Up to 100 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Step Up/Down/ Inverting Switching Regulators |
Etiketler: IC-33063 INVERTING SWITCHING REGULATORS DIP8 ONS - MC33063AP1G, MC33063AP1G, Güç Entegreleri

