NEOLINE 3000 3KVA (6x12V 7AH) 1F/1F - NEOLINE 3KVA (900093020)
- Marka: JOHANSON
- Ürün Kodu: NEOLINE 3KVA (900093020)
- Stok Durumu: Stokta
₺17,068.32
- Vergisiz Fiyat: ₺14,223.60
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Giriş Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Uzunluk | 337 mm |
| Genişlik | 191 mm |
| Yükseklik | 460 mm |
Etiketler: NEOLINE 3000 3KVA (6x12V 7AH) 1F/1F - NEOLINE 3KVA (900093020), NEOLINE 3KVA (900093020), UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları

