RELAY POWER 10A 24VDC SPST-NO (1 Form A) - G5LA-1A4 DC24
- Marka: JB CAPACITORS
- Ürün Kodu: G5LA-1A4 DC24
- Stok Durumu: Stokta
₺90.81
- Vergisiz Fiyat: ₺75.67
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | OMRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | G5LA |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 10 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/24 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 15 mA |
| Bobin Direnci | 1.6 k Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 19.8 mm |
| Genişlik | 15.8 mm |
| Yükseklik | 15.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CSA |
Etiketler: RELAY POWER 10A 24VDC SPST-NO (1 Form A) - G5LA-1A4 DC24, G5LA-1A4 DC24, Röleler ve Röle Soketleri
