FERRITE BEAD 2220 550R 1LN SMD
- Marka: JAKEMY
- Ürün Kodu: 74279224551
- Stok Durumu: Stokta
₺72.75
- Vergisiz Fiyat: ₺60.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Bead Feritler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WE-MPSB |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 2220 (5650 Metric) |
| Empedans | 550 Ohms |
| Akım | 4 A |
| Tolerans | ±25 % |
| DC Direnci (DCR) | 28 m Ohms |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5.6 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Pin Aralığı | None |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
Etiketler: FERRITE BEAD 2220 550R 1LN SMD, 74279224551
