THYRISTOR MOD.DUAL 140A 1600V TO240AA CHASSIS - WTMH140T16RT
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: WTMH140T16RT
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺1,007.42
- Vergisiz Fiyat: ₺839.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO240AA |
| İletim Akımı (ITav) | 140 A |
| RMS İletim (ITrms) | 220 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | N/A |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 750 mV |
| İletim Düşümü | 1.35 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +130 °C |
Etiketler: THYRISTOR MOD.DUAL 140A 1600V TO240AA CHASSIS - WTMH140T16RT, WTMH140T16RT, Tristörler

