THYRISTOR DIS.SINGLE 200mA 600V SO8 SMT - ACT102H-600D,118
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: ACT102H-600D,118
- Stok Durumu: Stokta
₺14.00
- Vergisiz Fiyat: ₺11.66
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor AC Controller |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| İletim Akımı (ITav) | N/A |
| RMS İletim (ITrms) | 200 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 20 mA |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | N/A |
| İletim Düşümü | 1.2 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler: THYRISTOR DIS.SINGLE 200mA 600V SO8 SMT - ACT102H-600D, 118, ACT102H-600D, 118, Tristörler

