THYRISTOR DIS.SINGLE 16A 800V TO220AB THT - BT145-800R,127
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: BT145-800R,127
- Stok Durumu: Stokta
₺70.57
- Vergisiz Fiyat: ₺58.81
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| İletim Akımı (ITav) | 16 A |
| RMS İletim (ITrms) | 25 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 101 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 20 mA |
| Voltaj (VRRM) | 800 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 600 mV |
| İletim Düşümü | 1.1 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 70 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler: THYRISTOR DIS.SINGLE 16A 800V TO220AB THT - BT145-800R, 127, BT145-800R, 127, Tristörler

