THYRISTOR DIS. 1A 600V SOT223 SMT - BT148W-600R,115
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: BT148W-600R,115
- Stok Durumu: Stokta
₺16.06
- Vergisiz Fiyat: ₺13.38
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| İletim Akımı (ITav) | 600 mA |
| RMS İletim (ITrms) | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 112 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 100 mA |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 400 mV |
| İletim Düşümü | 1.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 100 us |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler: THYRISTOR DIS. 1A 600V SOT223 SMT - BT148W-600R, 115, BT148W-600R, 115, Tristörler

