DIODE SWITCHING SINGLE 150mA 100V DO35 GLASS THT - 1N4148-35_R2_10001
- Marka: INVENTRONICS
- Ürün Kodu: 1N4148-35_R2_10001
- Stok Durumu: Stokta
₺0.52
- Vergisiz Fiyat: ₺0.44
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO35 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler: DIODE SWITCHING SINGLE 150mA 100V DO35 GLASS THT - 1N4148-35_R2_10001, 1N4148-35_R2_10001, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

