DIODE SWITCHING Dual Series 150mA 100V SMT SOT23-3
- Marka: INVENTRONICS
- Ürün Kodu: BAV99_R1_00001
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺0.75
- Vergisiz Fiyat: ₺0.62
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Series |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE SWITCHING Dual Series 150mA 100V SMT SOT23-3, BAV99_R1_00001

