INDUCTOR POWER 0504 82uH +-10% SMD - NPI54C820KTRF
- Marka: KUAILI
- Ürün Kodu: NPI54C820KTRF
- Stok Durumu: Stokta
₺11.02
- Vergisiz Fiyat: ₺9.18
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | NIC COMP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NPI |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 82 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±10 % |
| Akım Değeri | 700 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 500 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5.8 mm |
| Genişlik | 5.2 mm |
| Yükseklik | 4.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
Etiketler: INDUCTOR POWER 0504 82uH +-10% SMD - NPI54C820KTRF, NPI54C820KTRF, İndüktörler

