INDUCTOR FIXED 6.8UH 13.2X12.9MM SMD - IHLP5050CEER6R8M01
- Marka: ARKLED
- Ürün Kodu: IHLP5050CEER6R8M01
- Stok Durumu: Stokta
₺108.04
- Vergisiz Fiyat: ₺90.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | VISHAY DALE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | IHLP |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 9 A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Uzunluk | 13.2 mm |
| Genişlik | 12.9 mm |
| Yükseklik | 3.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 6.8UH 13.2X12.9MM SMD - IHLP5050CEER6R8M01, IHLP5050CEER6R8M01, İndüktörler
