INDUCTOR FIXED 0402 12nH 500mA SMD - LQW15AN12NJ00D
- Marka: INTERCONTEC
- Ürün Kodu: LQW15AN12NJ00D
- Stok Durumu: Stokta
₺13.88
- Vergisiz Fiyat: ₺11.57
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LQW15 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| İndüktans | 12 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±5 % |
| Akım Değeri | 500 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 140 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 0402 12nH 500mA SMD - LQW15AN12NJ00D, LQW15AN12NJ00D, İndüktörler

