INDUCTOR FIXED 0201 3NH 450MA 250MOHM
- Marka: INTERCONTEC
- Ürün Kodu: LQP03TN3N0BZ2D
- Stok Durumu: Stokta
₺3.76
- Vergisiz Fiyat: ₺3.13
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LQP03 |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| İndüktans | 3 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±0.1 nH |
| Akım Değeri | 450 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 250 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Thin Film |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 0201 3NH 450MA 250MOHM, LQP03TN3N0BZ2D
