INDUCTOR 1mH 7.5X9.5MM RADIAL - RC0608U-102K
- Marka: WANJIE
- Ürün Kodu: RC0608U-102K
- Stok Durumu: Stokta
₺6.29
- Vergisiz Fiyat: ₺5.24
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | RC |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| İndüktans | 1 mH |
| Pin Aralığı | 3 mm |
| Tolerans | ±10 % |
| Akım Değeri | 350 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 3 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 7.5 mm |
| Uzunluk | 9.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler: INDUCTOR 1mH 7.5X9.5MM RADIAL - RC0608U-102K, RC0608U-102K, İndüktörler

