LENS MULTI 2X2 ASYMMETRIC TYPE 2 3535 & 3030 50X50 - ILENS486-R5050-TYPE2M-4H
- Marka: ILLINOIS
- Ürün Kodu: ILENS486-R5050-TYPE2M-4H
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺31.94
- Vergisiz Fiyat: ₺26.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Lensleri |
| Üretici Firma | ILLINOIS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | R5050 |
| Renk | White |
| Stil | Square |
| LED Sayısı | 4 in 1 |
| Görüş Açısı | Asymmetric |
| Montaj Tipi | Screw |
| LED Tutucu | No |
| Optik Desen | N/A |
| İlgili Ürünler | Seoul MJT 3030, Cree J SERİES, Samsung LM302Z+, Nichia NF2W 757 GR, Osram DURIS S5, Luxeon 3030 2D |
| Materyal | PMMA |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50 mm |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 6.5 mm |
Etiketler: LENS MULTI 2X2 ASYMMETRIC TYPE 2 3535 & 3030 50X50 - ILENS486-R5050-TYPE2M-4H, ILENS486-R5050-TYPE2M-4H, LED Optikleri

