IGBT MOD.DIODE DUAL 600A 650V - CM600DY-13T
- Marka: FSC
- Ürün Kodu: CM600DY-13T
- Stok Durumu: Stokta
₺7,678.68
- Vergisiz Fiyat: ₺6,398.90
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IGBTler |
| Üretici Firma | MITSUBISHI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 62x108Case |
| Teknoloji | High Power Switching |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | N/A |
| Akım (Ic) | 600 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 139 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | 1.45 V |
| Güç Tüketimi | 4.165 kW |
| Konfigürasyon | Dual |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
Etiketler: IGBT MOD.DIODE DUAL 600A 650V - CM600DY-13T, CM600DY-13T, IGBTler

