IGBT MINI IPM MOD.DIODE SIX 10A 650V
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: WSMG10T07MK1Q
- Stok Durumu: Stokta
₺229.53
- Vergisiz Fiyat: ₺191.28
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Modül IPM IGBTler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Teknoloji | N/A |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 10 A |
| Akım (Ic) | 10 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | 1.6 V |
| Güç Tüketimi | 60 W |
| Konfigürasyon | Six |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
Etiketler: IGBT MINI IPM MOD.DIODE SIX 10A 650V, WSMG10T07MK1Q

