IGBT DIS.DIODE SINGLE 50A 650V TO247-3 THT - WG50N65DHWQ
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: WG50N65DHWQ
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺92.06
- Vergisiz Fiyat: ₺76.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete IGBTler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Teknoloji | High Speed |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 91 A |
| Akım (Ic) | 50 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 650 V |
| VCE Sat | 1.65 V |
| Güç Tüketimi | 278 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | N/A |
Etiketler: IGBT DIS.DIODE SINGLE 50A 650V TO247-3 THT - WG50N65DHWQ, WG50N65DHWQ, IGBTler
