IC OFFLIN CONV FLBACK 5PENTAWATT - VIPER50-E
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: VIPER50-E
- Stok Durumu: Stokta
₺212.32
- Vergisiz Fiyat: ₺176.93
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | PENTAWATT-5 |
| Güç | 50 W |
| Kırılma Voltajı | 620 V |
| Anahtarlama Frekansı | Up to 200 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Özellikler | SMPS Primary IC |
Etiketler: IC OFFLIN CONV FLBACK 5PENTAWATT - VIPER50-E, VIPER50-E, Güç Entegreleri

