IC MCU 16BIT 192KB FLASH 44LQFP - R5F100FHAFP#V0
- Marka: ASSAN
- Ürün Kodu: R5F100FHAFP#V0
- Stok Durumu: Stokta
₺206.03
- Vergisiz Fiyat: ₺171.69
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | RENESAS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP44 |
| Besleme Voltajı | 1.6 to 5.5 V |
| Bellek Türü | FLASH |
| Bit Sayısı | 16 Bit |
| Hız | 32 MHz |
| Program Bellek Boyutu | 192 kB |
| RAM Boyutu | 16 kB |
| I/O Sayısı | 31 |
| EEPROM Boyutu | 8 KB |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kullanılabilir | N/A |
| Özellikler | SPI, UART, I2C, 16-Bit Timer, 8/10-Bit A/D Converter, Microcontrollers with RL78 CPU Core |
Etiketler: IC MCU 16BIT 192KB FLASH 44LQFP - R5F100FHAFP#V0, R5F100FHAFP#V0, Embedded Entegreler
