IC-CLOCK/TIMING BATT/CRYSTAL SNAPHAT RTC - M4T32-BR12SH1
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: M4T32-BR12SH1
- Stok Durumu: Stokta
₺686.50
- Vergisiz Fiyat: ₺572.08
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Bataryalı Gerçek Zamanlı Saat Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SNAPHAT-4 |
| Fonksiyonlar | Crystal, Battery |
| Nominal Pil Voltajı | 2.8 V |
| Pil Kapasitesi | 120 mA |
| Pil Kimyası | Lithium |
| Kristal Frekansı | 32.768 kHz |
| Yük Kapasitesi | 12.5 pF |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Real Time Clock and TIMEKEEPER SNAPHAT Battery with Crystal |
Etiketler: IC-CLOCK/TIMING BATT/CRYSTAL SNAPHAT RTC - M4T32-BR12SH1, M4T32-BR12SH1, Zamanlama Entegreleri
