IC-912IYDT OPAMP GP 1.4MHZ RRO 8SO
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: TS912IYDT
- Stok Durumu: Stokta
₺47.26
- Vergisiz Fiyat: ₺39.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 1.4 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 16 V, ±1.35 to 8 V |
| Besleme Akımı | 400 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 10 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Rail-to-Rail CMOS Dual Operational Amplifier |
Etiketler: IC-912IYDT OPAMP GP 1.4MHZ RRO 8SO, TS912IYDT

