IC-8833 DUAL H-BRIDGE MOTOR DRIVER QFN-16 - DRV8833RTYR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: DRV8833RTYR
- Stok Durumu: Stokta
₺65.27
- Vergisiz Fiyat: ₺54.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN16 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 10.8 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Half Bridge Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | PWM Half Bridge |
| Yükselme / Düşme Süresi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Dual H-Bridge Motor Driver |
Etiketler: IC-8833 DUAL H-BRIDGE MOTOR DRIVER QFN-16 - DRV8833RTYR, DRV8833RTYR, Güç Entegreleri

