IC-85RS64VPNF FRAM 64KBIT 20MHZ SOP8 - MB85RS64VPNF-G-JNERE1
- Marka: EPCOS (TDK)
- Ürün Kodu: MB85RS64VPNF-G-JNERE1
- Stok Durumu: Stokta
₺77.00
- Vergisiz Fiyat: ₺64.17
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bellek Boyutu | 64 Kbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Frekans | 20 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | SPI Serial |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | SPI FRAM |
Etiketler: IC-85RS64VPNF FRAM 64KBIT 20MHZ SOP8 - MB85RS64VPNF-G-JNERE1, MB85RS64VPNF-G-JNERE1, Hafıza Entegreleri

