IC-85RS256 FRAM 256KBIT 33MHZ 8SOP - MB85RS256BPNF-G-JNERE1
- Marka: EPCOS (TDK)
- Ürün Kodu: MB85RS256BPNF-G-JNERE1
- Stok Durumu: Stokta
₺153.45
- Vergisiz Fiyat: ₺127.87
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Bellek Türü | FRAM |
| Bellek Boyutu | 256 Kbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 3.6 V |
| Frekans | 33 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 256K (32K x 8) Bit SPI |
Etiketler: IC-85RS256 FRAM 256KBIT 33MHZ 8SOP - MB85RS256BPNF-G-JNERE1, MB85RS256BPNF-G-JNERE1, Hafıza Entegreleri

