IC-7960 RFID AFE 13.56MHZ 32QFN - TRF7960ARHBR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TRF7960ARHBR
- Stok Durumu: Stokta
₺114.05
- Vergisiz Fiyat: ₺95.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | RF Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN32 (5x5) |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Modülasyon | ASK, OOK |
| Frekans | 13.56 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +110 °C |
| Özellikler | Multiprotocol Fully Integrated 13.56-MHz RFID Reader/Writer IC |
Etiketler: IC-7960 RFID AFE 13.56MHZ 32QFN - TRF7960ARHBR, TRF7960ARHBR, RF & Mikrodalga Ürünleri

