IC-74HCT243 DIP14 TI - CD74HCT243E
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CD74HCT243E
- Stok Durumu: Stokta
₺10.47
- Vergisiz Fiyat: ₺8.73
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Buffer, Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Lojik Tipi | Transceiver, Non-Inverting |
| Çıkış Tipi | Quad Tri-State |
| Buffer Sayısı | 4 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek) | 6 mA |
| Çıkış Akımı (Düşük) | 6 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | CMOS Quad Bus Transceiver with 3-State Outputs |
Etiketler: IC-74HCT243 DIP14 TI - CD74HCT243E, CD74HCT243E, Logic Entegreler
