IC-74HC75 DIP16 ST - M74HC75B1
- Marka: ELECTROHMS
- Ürün Kodu: M74HC75B1
- Stok Durumu: Stokta
₺16.97
- Vergisiz Fiyat: ₺14.14
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Lojik Tipi | D Type Latch |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Devreler | 4 :4 |
| Bağımsız Devreler | N/A |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 25 mA, 25 mA |
| Gecikme Süresi | 11 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4-Bit D Type Latch |
Etiketler: IC-74HC75 DIP16 ST - M74HC75B1, M74HC75B1, Logic Entegreler

