IC-74533 REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON - TPS74533PQWDRVRQ1
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS74533PQWDRVRQ1
- Stok Durumu: Stokta
₺52.23
- Vergisiz Fiyat: ₺43.52
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON6 (2x2) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Automotive, 500mA LDO with Power-Good in Small Wettable Flank WSON Packages |
Etiketler: IC-74533 REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON - TPS74533PQWDRVRQ1, TPS74533PQWDRVRQ1, Güç Entegreleri

