IC-741 OPAMP GP 1MHZ SOIC8 - UA741CDR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: UA741CDR
- Stok Durumu: Stokta
₺11.55
- Vergisiz Fiyat: ₺9.63
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 1 MHz |
| Besleme Voltajı | 7 to 36 V, ±3.5 to 18 V |
| Besleme Akımı | 1.7 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 1 mV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | uA741 General-Purpose Operational Amplifiers |
Etiketler: IC-741 OPAMP GP 1MHZ SOIC8 - UA741CDR, UA741CDR, Lineer Entegreler

