IC-7221AD DUAL DIGITAL ISOLATORS SOIC8 TI - ISO7221ADR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: ISO7221ADR
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺161.27
- Vergisiz Fiyat: ₺134.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Sinyal Hızı | 1 Mbps |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 17 mA |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual-Channel Digital Isolators |
Etiketler: IC-7221AD DUAL DIGITAL ISOLATORS SOIC8 TI - ISO7221ADR, ISO7221ADR, Interface Entegreleri

