IC-708 SMD SOIC8 SMD MAXLINEAR - SP708SEN-L/TR
- Marka: IDC (ISAHAYA)
- Ürün Kodu: SP708SEN-L/TR
- Stok Durumu: Stokta
₺20.21
- Vergisiz Fiyat: ₺16.84
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Supervisor Entegreleri |
| Üretici Firma | MAXLINEAR |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | N/A |
| Sıfırlama | Active High, Active Low |
| Eşik Gerilimi | 2.93 V |
| İzlenen Gerilim Sayısı | 1 |
| Zaman Aşımı Sıfırlama | 140 ms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.0V / 3.3V Low Power Microprocessor Supervisory Circuits |
Etiketler: IC-708 SMD SOIC8 SMD MAXLINEAR - SP708SEN-L/TR, SP708SEN-L/TR, Güç Entegreleri

