IC-62130RGTR REG BUCK ADJ 3A SYNC QFN-16 - TPS62130RGTR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS62130RGTR
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺206.40
- Vergisiz Fiyat: ₺172.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN16 |
| Giriş Voltajı | 3 to 17 V |
| Çıkış Voltajı | 0.9 to 6 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: IC-62130RGTR REG BUCK ADJ 3A SYNC QFN-16 - TPS62130RGTR, TPS62130RGTR, Güç Entegreleri

