IC-6104 SOT23-5AL SMD TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS61041DBVR
- Stok Durumu: Stokta
₺40.48
- Vergisiz Fiyat: ₺33.73
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 6 V |
| Çıkış Voltajı | 28 V |
| Çıkış Akımı | 250 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low-Power DC-DC Boost Converter in SOT-23 and WSON Packages |
Etiketler: IC-6104 SOT23-5AL SMD TI, TPS61041DBVR

