IC-5928 LED DRIVER LINEAR 45MA 24SSOP
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TLC59282DBQR
- Stok Durumu: Stokta
₺51.62
- Vergisiz Fiyat: ₺43.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP24 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 17 V |
| Çıkış Akımı | 45 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 16-Channel, Constant-Current LED Driver with 4-Channel Grouped Delay |
Etiketler: IC-5928 LED DRIVER LINEAR 45MA 24SSOP, TLC59282DBQR

