IC-565208 REG BUCK ADJ 5A TSOT23-6 - TPS565208DDCT
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS565208DDCT
- Stok Durumu: Stokta
₺61.17
- Vergisiz Fiyat: ₺50.97
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 17 V |
| Çıkış Voltajı | 0.76 to 7 V |
| Çıkış Akımı | 5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4.5-V to 17-V Input, 5-A Synchronous Step-Down Voltage Regulator in SOT-23 |
Etiketler: IC-565208 REG BUCK ADJ 5A TSOT23-6 - TPS565208DDCT, TPS565208DDCT, Güç Entegreleri

