IC-5576 REG BUCK ADJ 3A TSSOP20 - LM5576MHX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: LM5576MHX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺63.36
- Vergisiz Fiyat: ₺52.80
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Giriş Voltajı | 6 to 75 V |
| Çıkış Voltajı | 1.225 to 70 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: IC-5576 REG BUCK ADJ 3A TSSOP20 - LM5576MHX/NOPB, LM5576MHX/NOPB, Güç Entegreleri

