IC-55340 MULT CONFG ISO ADJ 16 WQFN - TPS55340RTER
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS55340RTER
- Stok Durumu: Stokta
₺106.76
- Vergisiz Fiyat: ₺88.97
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN16 (3x3) |
| Giriş Voltajı | 2.9 to 32 V |
| Çıkış Voltajı | 2.9 to 38 V |
| Çıkış Akımı | 5.25 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: IC-55340 MULT CONFG ISO ADJ 16 WQFN - TPS55340RTER, TPS55340RTER, Güç Entegreleri
