IC-5532 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP - NE5532AP
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: NE5532AP
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺59.41
- Vergisiz Fiyat: ₺49.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP8 |
| Amplifikatör Tipi | Operational Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 10 MHz |
| Besleme Voltajı | 10 to 30 V |
| Besleme Akımı | 8 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | 500 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual Low-Noise Operational Amplifiers |
Etiketler: IC-5532 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP - NE5532AP, NE5532AP, Lineer Entegreler

