IC-5526MSA OPAMP VGA 350MHZ 20SSOP - CLC5526MSAX/NOPB
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: CLC5526MSAX/NOPB
- Stok Durumu: Stokta
₺314.87
- Vergisiz Fiyat: ₺262.39
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP20 |
| Amplifikatör Tipi | Variable Gain Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 1 Channel |
| Bant Genişliği | 350 MHz |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 48 mA |
| Giriş Ofset Voltajı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Digital Variable Gain Amplifier (DVGA) |
Etiketler: IC-5526MSA OPAMP VGA 350MHZ 20SSOP - CLC5526MSAX/NOPB, CLC5526MSAX/NOPB, Lineer Entegreler

