IC-54618 REG BUCK ADJ 6A SYNC 16WQFN - TPS54618RTER
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS54618RTER
- Stok Durumu: Stokta
₺101.38
- Vergisiz Fiyat: ₺84.49
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN16 (3x3) |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 2.95 to 6 V |
| Çıkış Voltajı | 0.799 to 4.5 V |
| Çıkış Akımı | 6 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 2 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 2.95V to 6V, 6-A, Synchronous Step-Down Swift Converter |
Etiketler: IC-54618 REG BUCK ADJ 6A SYNC 16WQFN - TPS54618RTER, TPS54618RTER, Güç Entegreleri
