IC-54531 REG BUCK ADJ 5A SOIC8 PWR - TPS54531DDAR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS54531DDAR
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺20.40
- Vergisiz Fiyat: ₺17.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 Power Pad |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.5 to 28 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 26.04 V |
| Çıkış Akımı | 5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 570 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 5A, 28V Input, Step-Down Swift DC-DC Converter with Eco-Mode |
Etiketler: IC-54531 REG BUCK ADJ 5A SOIC8 PWR - TPS54531DDAR, TPS54531DDAR, Güç Entegreleri

