IC-54332DDAR STEP-DOWN SWIFT CONVERTER SO8 SMD TI - TPS54332DDAR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS54332DDAR
- Stok Durumu: Stokta
₺70.31
- Vergisiz Fiyat: ₺58.59
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 Power Pad |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.5 to 28 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 25 V |
| Çıkış Akımı | 3.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 1 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 1-MHz, Step Down DC-DC Converter with Eco-Mode |
Etiketler: IC-54332DDAR STEP-DOWN SWIFT CONVERTER SO8 SMD TI - TPS54332DDAR, TPS54332DDAR, Güç Entegreleri

