IC-5430DDAR STEP-DOWN SWIFT CONVERTER SO8 SMD TI
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS5430DDAR
- Stok Durumu: Stokta
₺190.73
- Vergisiz Fiyat: ₺158.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 5.5 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 1.23 to 31 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Step Down Converter |
Etiketler: IC-5430DDAR STEP-DOWN SWIFT CONVERTER SO8 SMD TI, TPS5430DDAR

