IC-54302 REG BUCK ADJ 3A SOT-23-6 - TPS54302DDCR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS54302DDCR
- Stok Durumu: Stokta
₺45.20
- Vergisiz Fiyat: ₺37.66
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 28 V |
| Çıkış Voltajı | 0.596 to 28 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 400 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4.5V to 28V Input, 3A Output, EMI Friendly Synchronous Step-Down Converter |
Etiketler: IC-54302 REG BUCK ADJ 3A SOT-23-6 - TPS54302DDCR, TPS54302DDCR, Güç Entegreleri

