IC-54040 REG BUCK ADJ 500MA 10HVSSOP - TPS54040DGQR
- Marka: SOUND COMP.
- Ürün Kodu: TPS54040DGQR
- Stok Durumu: Stokta
₺89.69
- Vergisiz Fiyat: ₺74.74
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HVSSOP10 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.5 to 42 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 39 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz to 2.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 0.5A, 42V Step Down DC/DC Converter with Eco-Mode |
Etiketler: IC-54040 REG BUCK ADJ 500MA 10HVSSOP - TPS54040DGQR, TPS54040DGQR, Güç Entegreleri

